Cieśla szalunkowy - Belgia Professional

il y a 1 an Jobs Offers Sint-Truiden   393 vues

  • ciesla-szalunkowy-belgia-big-0
Localité: Sint-Truiden
Salaire: -- € Négociable

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: okolice Sint-Truiden, Belgia.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy.

Opis stanowiska:

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.),

• montaż stropów z płyt betonowych,

• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków,

• zdejmowanie deskowania.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Informations complémentaires

Company Regess