BLACHARZ SAMOCHODOWY. BELGIA, Kapellen Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Kapellen   245 vues

18 €

  • blacharz-samochodowy-belgia-kapellen-big-0
Localité: Kapellen
Salaire: 18 €

BLACHARZ SAMOCHODOWY. BELGIA, Kapellen

Miejsce pracy: Kapellen, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Twoje zadania, umiejętności?

Kompleksowa naprawa karoserii samochodów różnych marek

Wykrywanie uszkodzeń i diagnostyka części wymagających naprawy

Prostowanie, naprawa lub wymiana uszkodzonej karoserii

Spawanie stali, aluminium i materiałów kompozytowych

Aplikacja uszczelniaczy i produktów antykorozyjnych

Przygotowanie powierzchni do końcowego malowania

Nakładanie podkładów, piaskowanie, wypełnianie dziur i zarysowań

Maskowanie i wyrównywanie powierzchni

Przygotowanie powierzchni do lakierowania

Współpraca z pracownikami innych działów warsztatu

Praca w godzinach 7.30-16.00

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Gwarantowane 40h pracy w tygodniu

Stawkę: od € 15,00 do € 18,00 brutto/h (od ok. € 400,00 netto tyg. do około € 480,00 netto tygodniowo)

Stawka godzinowa zależna od doświadczenia

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku ok. 4380-5259 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną – w skali przepracowanego roku ok. 2374-2849€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 euro miesięcznie.

Termin wyjazdu ustalamy indywidualnie z kandydatem

Możliwość przejścia na stały kontrakt z pracodawcą (benefity: ubezpieczenie szpitalne, ubezpieczenie

emerytalne, bony żywnościowe po rocznym okresie zatrudnienia na kwotę 7€/dzień w pracy)

Czego oczekujemy?

Co najmniej 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku blacharz samochodowy

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Umiejętności pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem BLACHARZ na adres e-mail:

rekrutacja@marvelpc.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA 2001

www.marvelpc.pl

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TELEFON: +48 604 406 633

pon-pt 8:00-16:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOŚLINOWSKI