Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Elektryk/Elektronik - Praca w Rejonie Bambergu, Niemcy Firmowe

tydzień temu Praca w Belgii - oferty Brussels   48 wyświetlenia

  • elektrykelektronik-praca-w-rejonie-bambergu-niemcy-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Proponuje pracę dla elektryków/ elektroników.

Diety: 20 € na wyżywienie oraz 20 € na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień.

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.

• Wykształcenie kierunkowe, dyplom oraz aktualny certyfikat SEP.

• Doświadczenie w pracy przy kamperach będzie dodatkowym atutem.

• Prawo jazdy oraz własny samochód.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie instalacji elektrycznych w kamperach.

Wymagana znajomość języka:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2+).

Godziny pracy:

Zmiana poranna: poniedziałek – czwartek, 06:30 – 15:30

Zachęcamy do przesyłania aplikacji!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Company KlaverTeam