Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Drukarz offsetowy – wysokie wynagrodzenie! (Belgia) Firmowe

7 miesięcy temu Praca w Belgii - oferty Hoogstraten   203 wyświetlenia

4 000 €

  • drukarz-offsetowy-wysokie-wynagrodzenie-belgia-big-0
Lokalizacja: Hoogstraten
Wypłata: 4 000 €

Dla naszego klienta, firmy belgijskiej –lidera w produkcji opakowań z litego kartonu poszukujemy kandydatów do pracy nastanowisku:

Drukarz offsetowy – wysokie wynagrodzenie! (Belgia)

Zakres obowiązków:

•   Wykonywanie prac związanych z obsługą liniipoligraficzno-drukarsko-lakierniczej

•   Dobór komponentów i ustawienie parametrówtechnologicznych na maszynie drukarskiej

•   Przygotowanie maszyn do realizacjizaplanowanych zadań produkcyjnych

•   Monitorowanie procesu drukowania izapewnienie jakości produktu

•   Współpraca z innymi działami

Wymagania:

·       komunikatywnaznajomość języka angielskiego

·       kilkuletniedoświadczenia w pracy drukarza offsetowego

Oferujemy:

·       wynagrodzenie– 20,00 – 25.35 EUR/h brutto – w zależności od doświadczenia!! + 7,00 EURdodatku za każdy przepracowany dzień!!

·       legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

·       dodatki dowynagrodzenia: 13-tka / dodatek wakacyjny / ‘kilometrówka’ / zasiłek rodzinny /ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!

·       dodatkowopłatna praca w dni świąteczne

·       organizacjawszelkich wymagań związanych z podjęciem pracy w Belgii

·       zakwaterowanieniedaleko miejsca pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wjęzyku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzaniedanych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacjiprzyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam takżezgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w krajui za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogężądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych. KRAZ18051

Additional Details

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.