Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Dekarz- płaskie dachy-praca w Belgii Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Roeselare   87 wyświetlenia

  • dekarz-plaskie-dachy-praca-w-belgii-big-0
Lokalizacja: Roeselare
Wypłata: -- €

 Dekarz- płaskiedachy-praca w Belgii

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie dekarz, znasz język angielski i chcesz wyjechać zagranicę to mam dla Ciebie świetną propozycję.

Stanowisko: dekarz, dachy płaskie

Wymagania:
doświadczenie w budowie i renowacji dachów płaskich
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
- dobra kondycja fizyczna
- prawo jazdy i własny samochód

Zakres obowiązków:
- demontaż starych pokryć dachowych
- montaż nowych pokryć dachowych

Oferujemy:
- wypłaty co tydzień
- praca w renomowanej firmie
- po 6tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €)
- czeki żywieniowe (5-8 €)
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Jeśli  zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Wiktoria + 48 731 901 913

Dominika+48 570 901 033
Daria+48 577 901 944

Klaver KRAZ18450

Additional Details

Company Klaver