Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Cieśla / Murarz Firmowe

2 tygodnie temu Praca w Belgii - oferty Gent   66 wyświetlenia

  • img
Lokalizacja: Gent
Wypłata: -- €

Stanowisko: Cieśla / Murarz

Twój zakres obowiązków

Prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie na budowie

praca na systemach szalunkowych,

budowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych przy użyciu różnych technik i materiałów budowlanych

Nasze wymagania

własna działalność gospodarcza.

doświadczenie zawodowe na stanowisku Murarza (porotherm,bloczki, klinkier),

systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,

prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd mile widziane,

komunikatywny język angielski mile widziany,

To oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa lub na metry

możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,

pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem pracy,

legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,

regularne opłaty faktur,

płatność co dwa tygodnie,

możliwa współpraca z brygadami,

praca przy budowie domów lub w zakładzie prefabrykacji.

Tel. 513 491 308

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Regess