TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Beveren   35 vues

  • technik-utrzymania-ruchu-big-0
Localité: Beveren
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Kallo

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Pracownik będzie odpowiedzialny za prowadzenie całego procesu produkcyjnego w zakładzie. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
-wymiana pomp,

-konserwacja maszyn produkcyjnych,
-konserwacja instalacji.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim (mile widziane)
  • Posiadających prawo jazdy
  • Z wykształceniem kierunkowym
  • Z doświadczeniem jako technik utrzymania ruchu i/lub operator produkcji
  • Chętnych do nauki języka duńskiego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę od 13 do 20 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Możliwe nadgodziny płatne przez klienta
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Możliwość wynajęcia samochodu
  • 13 wypłata noworoczna oraz dodatki urlopowe
  • Vouchery na posiłki w trakcie pracy 8 euro na dzień

Link do aplikacji ---> https://bit.ly/3rBkf8N

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EUROWORK