Praca spawacza!! Super oferta w Niemczech!! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Halle   27 vues

  • praca-spawacza-super-oferta-w-niemczech-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Jesteś spawaczem??Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamydla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Holandii..

Oferujemy:

§ atrakcyjne wynagrodzenie

§ niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

§ stała opieka polskiego koordynatora

§ pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

§ ubezpieczenie zdrowotne

§ terminowo wypłacane wynagrodzenie

§ dobre warunki pracy, miła atmosfera

§ zapewnione zakwaterowanie

§ cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

·        zapoznaje się zelementami konstrukcji i materiałem

·        przygotowaniepowierzchni do spawania

·        spawanie metodąMIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

·        doświadczenie wzawodzie

·        samodzielność iodpoiwedzialność

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel:+48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

PośrednictwoPracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze18450 poszukuje osób do pracy

Informations complémentaires

Company Klaver