Operator wózków widłowych 12,47 euro/h brutto Maasvlakte Rotterdam Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Brussels   56 vues

  • operator-wozkow-widlowych-1247-euroh-brutto-maasvlakte-rotterdam-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorów wózków widłowych typu forklift lub reachtruck

Miejsce pracy: Maasvlakte Rotterdam

Data rozpoczęcia – od zaraz

Opis stanowiska:

- umieszczanie towaru na odpowiednich lokacjach, przy pomocy wózków typu forklift / reachtruck

- zbieranie zamówień,

- inne prace z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- własne zakwaterowanie w okolicach Rotterdamu oraz własny transport do pracy.

Oferta:

- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia,

- stawka 12,47 euro/h brutto (dodatki za nadgodziny – 150% oraz pracę w weekendy 200%)

- praca na dwie zmiany: 07:30 – 16:30 lub 09:00 – 18:00,

- miesięczne umowy.

Więcej informacji: +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując "RT Driver Rotterdam" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland