Operator wózka wysokiego składowania Belgia - 13.21 euro brutto/h plus dodatki zmianowe i za nadgodziny! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Bornem   35 vues

  • operator-wozka-wysokiego-skladowania-belgia-1321-euro-bruttoh-plus-dodatki-zmianowe-i-za-nadgodziny-big-0
Localité: Bornem
Salaire: -- €

Operator wózka wysokiego składowania Belgia - 13.21 euro brutto/h plus dodatki zmianowe i za nadgodziny!

aplikuj: https://bit.ly/2PKvE88

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka wysokiego składowania

Miejsce pracy: Bornem
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Zakres obowiązków:
Praca jako operator podwójnego wózka wysokiego składowania. Załadunek/rozładunek towaru, relokacja towaru.
Praca zmianowa, głównie na zmianie nocnej.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy
Posiadających doświadczenie w prowadzeniu wózków wysokiego składowania
Posiadających aktualne certyfikaty uprawniające do operowania wózkami wysokiego składowania

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 13.21 euro brutto/h
Dodatki zmianowe 7,5% na zmianach dziennych oraz 15% na zmianie nocnej
Nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłek w wysokości 8 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork