Kierowca Reachtruck Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Oostkamp   39 vues

  • kierowca-reachtruck-big-0
Localité: Oostkamp
Salaire: -- €

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca Reachtruck

Miejsce pracy: Oostkamp, Belgia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Chęć pracy w niskich temperaturach
  • Certyfikat na Reachtruck
  • Język: angielski na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem
  • Chęć dłuższej współpracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowca Reachtruck
  • Praca na magazynie w niskich temperaturach

OFERUJEMY:

  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach (85€ tygodniowo)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Stawka: od 12,76 € brutto / godz.
  • Dodatki zmianowe
  • Premia za pracę w niskich temperaturach

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rafal@konektia.com

Numer telefonu: +48 571 247 691

Informations complémentaires

Company Konektia