Kierowca kategorii C+E kontenery - stawka 12,468 euro brutto/h z dodatkiem 1,47 euro netto/h! Nawet 50 godzin w tygodniu! Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Bornem   16 vues

  • kierowca-kategorii-ce-kontenery-stawka-12468-euro-bruttoh-z-dodatkiem-147-euro-nettoh-nawet-50-godzin-w-tygodniu-big-0
Localité: Bornem
Salaire: -- €

Kierowca kategorii C+E kontenery - stawka 12,468 euro brutto/h z dodatkiem 1,47 euro netto/h! Nawet 50 godzin w tygodniu!

aplikuj: https://bit.ly/2QvMgkE

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kategorii C+E

Miejsce pracy: Bornem
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca ma dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Transport kontenerów do portów, głównie w Antwerpii i Zeebrugge w Belgii oraz w Rotterdamie w Holandii. Możliwe także trasy do Luksemburgu. Transport może odbywac się z otwartymi kontenerami jak i zakrytymi.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim lub francuskim
Posiadających prawo jazdy kat. C+E z kodem 95.
Posiadających minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 12,468 euro brutto/h z dodatkiem 1,47 euro netto/h
Praca średnio od 38 do 50 godzin tygodniowo - możliwe nadgodziny
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłek w wysokości 6 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork