[ZBIERANIE OWOCÓW / BEZ JĘZYKA / HOLANDIA] Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   43 vues

  • zbieranie-owocow-bez-jezyka-holandia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje osób do zbierania owoców.

Miejscowość: Różne lokalizacje w okolicach Tilburga

Projekt od 12 kwietnia do 12 maja

Osoby z Polski muszą być na miejscu 4 kwietnia lub 11 kwietnia

Opis stanowiska: Zbieranie owoców w szklarniach. Osoby niższe niż 165 cm mogą pracować na drabinie.

Wymagania:

- osoby z Polski nie muszą znać j. angielskiego

- gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

- pracę od 7:00 do 16:00 lub od 8:00 do 17:00 (nadgodziny płatne 135%)

- stawkę 10,24 euro brutto/h

- zakwaterowanie i dojazd do pracy

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Szklarnia / Tilburg

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland