Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Zbrojarz Firmowe

2 miesiące temu Praca - oferty Antwerpen   100 wyświetlenia

2 200 €

  • img
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: 2 200 €

Zbrojarz / Ekipa 4 osoby

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego partnera w Belgii  kandydatów na stanowisko:

Zbrojarz

Ilość wakatów: 4
Miejsce pracy: Belgia / Antwerpia
Nr referencyjny: ZB-NL/0620/JE

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą przygotowywać mieszanki betonowe, siatki i szkielety zbrojeniowe oraz wykonywać elementy betonowe i żelbetowe przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich przy budowie mostów, wiaduktów oraz innych budowli przemysłowych.

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na holenderskich warunkach;
  • wynagrodzenie netto: na początek 12.50 EUR na godzinę (na rękę);
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;

Obowiązki:

  • przygotowanie i montaż zbrojenia;
  • przygotowanie, układanie i zagęszczanie mieszanek betonowych;
  • czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie zbrojarz;
  • umiejętność czytania i rozumienia planów i rysunków technicznych;
  • znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • własny samochód do dyspozycji mile widziany;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: kmakiela@brascorecruitment.pl

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Tel: 664 369 317
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Additional Details

Start Date 01.07.2020
Company Brasco sp.jawna