Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Spawacz bez doświadczenia - praca w Holandii Firmowe

2 miesiące temu Praca - oferty Antwerpen   43 wyświetlenia

  • spawacz-bez-doswiadczenia-praca-w-holandii-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ BEZ DOŚWIADCZENIA - do przyuczenia w obsłudze robota spawalniczego

Miejsce pracy: Zwolle

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do przyuczenia w obsłudze robota spawalniczego.
Praca jako początkujący spawacz. Nie wymagamy doświadczenia,jedynie aktualnych uprawnień
lub książeczki spawalniczej i chęci do nauki. Możliwa praca na dwóch zmianach.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim

- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

- Posiadających ważne uprawnienia do spawania metodą MAG135 lub ważną książeczkę spawalniczą

- Nie wymagamy doświadczenia

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 12,91 euro brutto/h, netto około 475 euro tygodniowo

- Możliwość pracy na 2 zmianach

- Możliwość przyuczenia do obsługi robota spawalniczego

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat

- Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej

- Darmowy Internet na zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/2SOvO0h

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Additional Details

Company Euro Work