Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Pracownik budowy dróg z prawem jazdy C+E (DRG/07/21) Firmowe

2 miesiące temu Praca - oferty Brussels   66 wyświetlenia

  • pracownik-budowy-drog-z-prawem-jazdy-ce-drg0721-big-0
Lokalizacja: Brussels
Wypłata: -- €

Pracownik budowy dróg z prawem jazdy C+E

Miejsce pracy: Niemcy, Trautenstein

Uwaga: Opłacimy Twój test na koronawirusa, na potrzeby wyjazdu do pracy do Niemiec

Opis stanowiska:

Praca na budowie dróg

Przywóz/wywóz materiałów

Wywrotka

Co oferujemy:

11€ netto/h

Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Jednozmianowy system pracy

Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Prawo jazdy kat C+E.

Dyspozycyjności, sumienności i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

Certyfikat ADR.

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 662 173 718

Praca od zaraz!

Additional Details

Company Weegree