Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Order picker/ Rumst, Belgia, 13.65€/h Firmowe

2 miesiące temu Praca - oferty Rumst   47 wyświetlenia

13,65 €

  • order-picker-rumst-belgia-1365h-big-0
Lokalizacja: Rumst
Wypłata: 13,65 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – jednej z większych firm logistycznych na terenie Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Order picker

Miejsce pracy: Rumst

 Opis stanowiska:

-praca na stanowisku order pickera

-realizacja zamówień przy użyciu skanera  - części do silników samochodowych.

-praca w systemie dwuzmianowym

 Wymagania:

-doświadczenie w pracy jako order picker

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

-zaświadczenie o niekaralności z krajów z ostatnich 5 lat pracy (wymagane ze względu na wysoka wartość produktów składowaną w magazynie)

-dokładność i sumienność

 Oferujemy:

-zatrudnienie terminowe do kwietnia 2022 na belgijskich warunkach

-wynagrodzenie: 13,65 € brutto/h

-dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto.

-premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

-bon żywnościowy: 6.09€/dzień w pracy.

-gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 85 € / tydzień, pokój 1-os. 130€.

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

 Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:  +48 572 325 580, +48 786 865 894

Additional Details

Start Date na już
Company Link2europe Sp. z o.o.