Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Operator wózka (Reachtruck) od 12.92 € brutto/h - Antwerpia Firmowe

2 miesiące temu Praca - oferty Antwerpen   45 wyświetlenia

  • operator-wozka-reachtruck-od-1292-bruttoh-antwerpia-big-0
Lokalizacja: Antwerpen
Wypłata: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy
od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA REACHTRUCK

Miejsce pracy: Antwerpia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis firmy: magazyn mieści się ok 20 km od Antwerpii.Magazyn z różnymi towarami znanych firm.

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
-praca na magazynie logistycznym jako operator wózka bocznego typu reachtruck z wysięgiem do 8 metrów,
-kompletowanie zamówień przy użyciu skanera,
-kontrola produktów,
-w zależności od działu załadunek/ rozładunek,
-praca zmianowa.

Możliwe również inne czynności magazynowe.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim
- Z doświadczeniem na podobnym stanowisku min. 3 lata
-  Osób dostępnych na dłuższy okres czasu

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 12.92 € brutto/h + bon żywnościowy w wysokości 2,91€ / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
- dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3792 €brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
- premię roczną -w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2054 € brutto (8,33 %rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
- gwarantowane 37,5 h pracy tygodniowo.

- Możliwa praca w nadgodzinach ( godziny płatne 50% lub 100 % w przypadku wybrania urlopowego)
- Możliwość przejścia nastały kontrakt po 9 m-cach pracy
- Opiekę koordynatora na miejscu
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz dopełnieniu wszelkich formalności

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/36Sn7W8

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Additional Details

Company Euro Work