ZBROJARZ BETONIARZ CIEŚLA Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Limbourg   46 vues

  • zbrojarz-betoniarz-ciesla-big-0
  • zbrojarz-betoniarz-ciesla-big-1
Localité: Limbourg
Salaire: -- € Négociable

Praca na hali produkcyjnej przy prefabrykatach betonowych

WYMAGANIA:

     - minimalne doświadczenie w pracy jako zbrojarz, betoniarz, lub cieśla;

     - komunikatywny język obcy (np. angielski, francuski, niderlandzki) mile widziany;

     - chęci i motywacja do pracy;

     - dyspozycyjność od zaraz.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

     - praca przy produkcji prefabrykatów betonowych dla branży przemysłowej;

     - montaż i szczepianie elementów według rysunku technicznego;

     - prace ślusarskie;

     - zbrojenia,  spawanie lub ciesielka na produkcji.

OFERUJEMY:

       umowa zlecenie/o pracę;

       wynagrodzenie 16 000-16500 PLN brutto - 200h na miesiąc (wychodzi 14-15euro/h netto);

       wyposażenie pracownika w odzież ochronną osobistą;

       zwrot pierwszego wyjazdu Polska-Belgia;

       opłacone przez pracodawcę mieszkanie (pokoje 1 lub 2 osobowe);

-    system prowizyjny za polecenie pracownika;

       zwrot kosztów paliwa i amortyzacji pojazdu w przypadku dojazdów własnym autem;

       opiekę koordynatora;

       pracę w przyjaznej atmosferze;

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy:iza@intemporis.net lub o telefon pod +48 692 595 212.

Informations complémentaires

Company InTemporis