Zbiór Pieczarek i inne prace- HOLANDIA- praca od zaraz Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers As   52 vues

  • zbior-pieczarek-i-inne-prace-holandia-praca-od-zaraz-big-0
Localité: As
Salaire: -- €

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbiorach
BEZ KWARANTANNY !!

Zwrot kosztów za podróż do NL do 75€ !
Zakres obowiązków:
- zbiory pieczarek

Pracodawca dysponuje także innymi pracami- w sektorach ogrodnictwa i produkcji.
Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Wymagania:
- zmotywowanie do pracy
- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:
- extra płatne nadgodziny/ bonusy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !
Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:
Kamila tel: +48
570 901 414
Dominika tel: +48
570 901 414
Martin tel: +48
577 901 944

lub wyślij sms z dopiskiem PIECZARKI- oddzwonię do Ciebie.

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.