Wulkanizator - Serwisant opon z kat. C, Genk Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Genk   40 vues

15,89 €

  • wulkanizator-serwisant-opon-z-kat-c-genk-big-0
Localité: Genk
Salaire: 15,89 €

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: KRAZ: 23700

Wymagania:

Ważne prawo jazdy kat. B i C;

Mile widziane doświadczenie związane z montażem oraz serwisem opon i konserwacja ciężarówek oraz ciężkiego sprzętu;

Gotowość do pracy fizycznej a także na wolnym powietrzu;

Umiejętności w pracy z klientem;

Dyspozycyjność na długi okres czasu;

Biegła znajomość języka angielskiego

Co zyskujesz:

Zakwaterowanie w typowo belgijskich domkach, które są świetną opcją w porównaniu do tradycyjnych bungalow jakie oferują inne agencje pośrednictwa pracy;

Wynagrodzenie 15,89€, a także dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, jeśli oczywiście zależy Ci na większym zarobku;

Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;

Możliwość długiej współpracy dzięki współpracy ze stabilnymi klientami;

Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy;

Obowiązki:

konserwacja oraz drobne naprawy ciężarówek i ciężkiego sprzętu;

montaż opon do samochodów ciężarowych;

obsługa klienta

Aplikuj: https://prismaworx.traffit.com/public/form/a/NGlNPQ==

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele.

Informations complémentaires

Start Date 29-09-2020
Company PrismaWorx