Wulkanizator Belgia - stawka 13,80 euro brutto/h! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   19 vues

  • wulkanizator-belgia-stawka-1380-euro-bruttoh-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Wulkanizator Belgia - stawka 13,80 euro brutto/h oraz dodatki zmianowe!

aplikuj za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bd23b8696c974d1eb114f72153066a69

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wulkanizator

Miejsce pracy: Belgia, miasto do ustalenia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca sezonowa do czerwca z możliwością przedlużenia lub powrotu na kolejne sezony

Opis stanowiska:

Praca w jednym z serwisów wulkanizatorskich zlokalizowanych w Belgii,
głównie w okolicach Antwerpii i Brukseli.

Do głównych obowiązków pracownika będzie należał montaż oraz demontaż kół/opon z felg,
analiza zużycia opon/bieżnika, obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie.

Mogą także pojawić się prace wulkanizatorskie związane z wymianą opon w maszynach rolniczych.

Kogo szukamy?
osób posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku,
osób potrafiących korzystać z maszyn i narzędzi (montażownica, wyważarka, klucze, podnośniki),
osób posługujących się językiem angielskim,
mile widziane prawo jazdy kategorii B,

Co możemy Ci zaoferować?
stawkę podstawową 13,80 euro brutto/h,
zatrudnienie na warunkach belgijskich,
możliwość nadgodzin
zakwaterowanie i ubezpieczenie
opiekę polskiego koordynatora na miejscu
wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Zwrot kosztów dojazdu do Belgii do kwoty 125 euro
pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Kwarantannę zapewnianą przez pracodawcę

aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bd23b8696c974d1eb114f72153066a69

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork
Work Type Temporary