Wędliniarz / Praca przy produkcji szynki wieprzowej Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Ichtegem   66 vues

14,15 €

  • wedliniarz-praca-przy-produkcji-szynki-wieprzowej-big-0
Localité: Ichtegem
Prix: 14,15 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Wędliniarza

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji szynki gotowanej
  • oddzielanie mięsa od kości
  • przetwarzanie mięsa wieprzowego (peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie oraz segregowanie)
  • foliowanie gotowanych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS bądź KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wyjazd własnym autem na teren Belgii (dodatek amortyzacyjny - 100 euro)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę od 14,15 euro brutto/h
  • pakiet dodatków w postaci prywatnej opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

Informations complémentaires

Company KS Service