W oczekiwaniu na autoryzację Pracownik produkcji / bez języka, 12,00 €/ h brutto, Niemcy-Bremen Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   31 vues

12 €

  • w-oczekiwaniu-na-autoryzacje-pracownik-produkcji-bez-jezyka-1200-h-brutto-niemcy-bremen-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 12 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - niemieckiego producenta miodu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / bez języka, Niemcy

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska:

Praca na linii produkcyjnej (zdejmowanie opakowań z taśmy, układanie na paletach)

Wymagania:

  • dostępność do OD ZARAZ
  • umiejętność pracy w zespole
  • wytrzymałość fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
  • gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • stawkę 12€/ h brutto
  • pracę w systemie 2- zmianowym  6-14 oraz 14- 21.30
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z kuchnią i łazienką, oplata 300€ / miesiąc za osobę
  • wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
  • płatny urlop od 24 dni w roku

  • Aplikuj: http://link2europe.es-candidate.com/application/form/315802/3210/0/
  • Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

    Dodatkowe informacje:

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Informations complémentaires

Company Link2europe