TOKARZ CNC Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Tielt   28 vues

  • tokarz-cnc-big-0
Localité: Tielt
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy
od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TOKARZ CNC

Miejsce pracy: Tielt
Termin rozpoczęcia pracy: kwiecień/maj
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
-obsługa oprogramowania Fanuc,
-czytanie programów ISO i korygowanie ich,
-obsługa i konfiguracja maszyn takich jak: EMAG (niemiecka pionowa tokarka CNC), Mori Seiki, Muratec,
-produkcja felg aluminiowych i stalowych,
-mierzenie, regulacja i konfiguracja narzędzi tnących.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • Z wykształceniem kierunkowym (tokarstwo drewniane/stalowe)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę od 15 do 17 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Dodatki zmianowe 10% oraz nadgodziny
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • 13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Możliwość wynajęcia samochodu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Link do aplikacji ---> https://bit.ly/3tH7k6F

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EUROWORK