Technik wykrawania/Oostkamp, Belgia, od 15.38-22.16€/h Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Oostkamp   24 vues

15,38 €

  • technik-wykrawaniaoostkamp-belgia-od-1538-2216h-big-0
Localité: Oostkamp
Salaire: 15,38 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego klienta, wiodącego na świecie producenta komponentów elektromechanicznych dla sektora motoryzacyjnego ( złącza i systemy indukcyjne do zastosowań w elektronice samochodowej, sterowania ABS/ESP w samochodzie, czujniki prędkości obrotowej kół, stojan pompy wodnej, części do układów wspomagania kierownicy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik wykrawania

Miejsce pracy: Oostkamp: Belgia

 Opis stanowiska:

-obsługa maszyn służących do produkcji wykrojników

-budowanie wykrojników, testowanie ich oraz analiza uzyskanych wyniki w porozumieniu z konstruktorem narzędzi

-optymalizacja w istniejących wykrojnikach.

-formowanie dwuczęściowe

-proces galwanizacji i badanie częstotliwości bezprądowej

-pakowanie

 Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

-wykształcenie techniczne elektromechanik

-wiedza z zakresu montażu narzędzi do wykrawania i ustawiania maszyn na produkcji

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-praca z dużą dokładnością

-duża samodzielność na danym stanowisku

-doświadczenie we wprowadzaniu zmian technologicznych

 Oferujemy:

-zatrudnienie na belgijskich warunkach

-stawkę: 15,38 - 22,16 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

-dodatki zmianowe: +10% za pracę w systemie zmianowym

-bon żywnościowy w wysokości 6-7,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)

-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3800 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2800 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

-gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

-opiekę polskiego koordynatora

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / tydzień

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego -8,33 euro miesięcznie

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894, lub + 48 572 325 580

Informations complémentaires

Start Date na już
Company Link2europe Sp. z o.o.