TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Meulebeke   20 vues

  • technik-utrzymania-ruchu-big-0
Localité: Meulebeke
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:

- naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych,
- przeprowadzanie mniejszych napraw,
- praca z narzędziami spawalniczymi, szlifierskimi, przemiał, gięcie oraz most toczny,
- działanie zgodnie z poleceniami, przestrzeganie zasad BHP.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)
  • Posiadających prawo jazdy (warunek konieczny)
  • Z wykształceniem kierunkowym
  • Z min. dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku (związanym z elektryką, pneumatyką bądź mechaniką)
  • Osób odpowiedzialnych oraz potrafiących pracować w zespole
  • Dokumenty aplikacyjne muszą być stworzone w języku angielskim!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę od 14 do 16 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • 13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
  • Możliwość wynajęcia samochodu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Link do aplikacji ---> https://bit.ly/2MfCykn
Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EUROWORK