Technik Utrzymania Ruchu Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Genk   24 vues

35 000 €

  • technik-utrzymania-ruchu-big-0
Localité: Genk
Prix: 35 000 € Négociable

Technik utrzymania ruchu  lub inżynier Elektryk/Elektromechanik

Szukasz pracy jako technik utrzymania ruchu masz specjalizację w kierunku elektryki/elektromechaniki ?

Szukamy dynamicznych techników, którzy są zainteresowani konserwacją, uruchomieniem i rozwiązywaniem problemów technicznych z liniami produkcyjnymi naszego klienta.

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie produkującej autoszyby oraz szkło architektonicznie.

Obowiązki:

Jako członek zespołu produkcyjnego będziesz odpowiedzialny za konserwację maszyn i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych. Będziesz brać udział w uruchomieniu nowych linii produkcyjnych na terenie zakładu.

• Swoimi pomysłami dążysz do szybkiego i skutecznego usuwania awarii technicznej linii.

• Kontrola maszyn pod kątem pod kątem prawidłowego działania automatyki i hydrauliki. – skutecznie współpracujesz z kolegami z działów automatyki i działu technicznego.

• Komponenty mechaniczne składają się z taśm przenośnikowych, cylindrów, silników, reduktorów, łożysk, elementów hydraulicznych, ...

• Konserwacja robotów innych zautomatyzowanych elementów linii produkcyjnej

• Staniesz się członkiem zespołu w swojej specjalizacji mechanicznej, elektrycznej, robotyki lub innej

Profil Kandydata

Wykształcenie średnie elektrotechnik

Mile widziani inżynierowie o profilu automatyk /inżynier elektryk / mechanik /automatyka i robotyka

Wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki, hydrauliki,

Gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu pracy I uczestnictwa w kursach.

5 Lat doświadczenia na zajmowanym stanowisku lub pochodnym związanym z profilem pracy

Doświadczenie w utrzymaniu ruchu taśm produkujących autoszyby będzie atutem.

Znajmość języka angielskiego B2

Zapewniamy

Pracę w międzynarodowym zespole z atrakcyjnymi pakietami socjalnymi

Możliwość rozwoju osobistego oraz uczestnictwa w kursach zawodowych

Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem. Od 35000 EUR

Zaiteresowanych prosimy o  przesłanie CV  na adres rekrutacja@jobs4money.pl  z dopiskiem elektryk utrzymania. Wyrażam zgodę dla jobs4money, na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, które udostępniam za pośrednictwem email. Zostałem poinformowany o polityce prywatności zawartej na stronie. https://jobs4money.pl/polityka-prywatnosci/  Niniejszym potwierdzam, iż, zapoznałem się z Polityką Prywatności i ją akceptuję

Informations complémentaires

Company jobs4money