Technik ds. oczyszczania wody - stawka od 14 do 22 euro brutto/h! Zatrudnienie na warunkach belgijskich! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Mechelen   17 vues

  • technik-ds-oczyszczania-wody-stawka-od-14-do-22-euro-bruttoh-zatrudnienie-na-warunkach-belgijskich-big-0
Localité: Mechelen
Salaire: -- €

Technik ds. oczyszczania wody - stawka od 14 do 22 euro brutto/h! Zatrudnienie na warunkach belgijskich!

aplikujhttps://bit.ly/3fmnSfa

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu - zakład oczyszczania wody

Miejsce pracy: Mechelen
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy obecnie doświadczonych techników utrzymania ruchu do zakładu zajmującego się oczyszczaniem wody. Przykładowe obowiązki na stanowisku:
- Naprawa i konserwacja maszyn na terenie zakładu, w tym konserwacja pomp, frezarek, dmuchaw, wirówek, mikserów, sprężarek itd.
- Pomiar i uzupełnianie oleju w maszynach, wymiana elementów maszyn (ostrza, wirniki i inne)
- Pomoc przy większych naprawach konserwacyjnych
- Dokonywanie korekt technicznych oraz wsparcie przy uruchamianiu nowych instalacji

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe
Posiadających prawo jazdy kat. B
Mile widziany certyfikat VCA

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę od 14,00 do 22,00 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
Pracę na jednej zmianie, ze sporadycznymi nadgodzinami płatnymi 150%
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Zatrudnienie na warunkach belgijskich, z możliwością uzyskania dodatku wakacyjnego czy 13 wypłaty noworocznej
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłki w wysokości 7 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych oferthttps://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork