Technik chłodnictwa - Belgia Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Roeselare   41 vues

  • technik-chlodnictwa-belgia-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- € Négociable

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i otwartą na kontakt z ludźmi, posiadasz doświadczenie i bez problemu porozumiewasz się po angielsku – mamy dla Ciebie pracę!

Zakres obowiązków:

- praca u klientów prywatnych i w firmach

- instalowanie i konserwacja systemów wody pitnej i klimatyzatorów

- montaż całych systemów – od rur po instalację rozruchową

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- warunki zgodne z PC 124

- atrakcyjną stawkę godzinową

- dodatki za dojazdy

- dużą swobodę pracy

Wymagania:

- certyfikat chłodniczy

- mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w HVAC i chłodnictwie

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność

- sumienność

- umiejętność utrzymywania dobrych kontaktów z klientami

Kontakt:

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

+48 570 670 866

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o