Szwaczka do firmy produkującej łózka - stawka 12,37 euro brutto/h bez języka! Zatrudnienie na warunkach belgijskich! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Kuurne   31 vues

  • szwaczka-do-firmy-produkujacej-lozka-stawka-1237-euro-bruttoh-bez-jezyka-zatrudnienie-na-warunkach-belgijskich-big-0
Localité: Kuurne
Salaire: -- €

Szwaczka do firmy produkującej łózka - stawka 12,37 euro brutto/h bez języka! Zatrudnienie na warunkach belgijskich!

aplikuj: https://bit.ly/3eEc47P

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szwaczka - firma produkująca łózka

Miejsce pracy: Kuurnem
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca ma dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem jako szwacz/ka lub krawcowy/a do firmy produkującej łóżka i materace w Belgii w Kuurnem. Pracownik obsługiwać będzie głównie maszyny szwalnicze. Przykładowe obowiązki na stanowisku pracy:
- Ustawianie prawidłowych parametrów maszyny szwalniczej
- Ustawianie więzadła w prawidłowej pozycji względem materaca i maszyny i poprawne zszywanie go z resztą materaca
- Sprawdzanie jakości produktu i konserwacja (usuwanie zwisających drutów, utrzymywanie czystości)

Kogo szukamy?
Osób z doświadczeniem min. 2 lata na podobnym stanowisku
Posiadających prawo jazdy kategorii B
Mile widziane osoby komunikujące się w języku angielskim

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 12,37 euro brutto/h
Pracę w trybie dziennym, sporadyczne nadgodziny
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Zatrudnienie na warunkach belgijskich - 13 wypłata noworoczna, dodatki urlopowe, pełny pakiet socjalny
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłek w wysokości 5,20 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork