Szukasz pracy?? Zglos sie juz dzis!! Bonusik 100 euro powedruje do Ciebie Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Andenne   30 vues

  • szukasz-pracy-zglos-sie-juz-dzis-bonusik-100-euro-powedruje-do-ciebie-big-0
Localité: Andenne
Salaire: -- €

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF

Dla jednego za naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw, lub pracy przy pakowaniu pieczarek na produkcji

                                DODATKOWO ZGARNIESZ BONUS 100 EURO !!!

Praca znajduje sie w okolicach Venlo

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw/pieczarek
-segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
-sticketowanie produktów
-inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

WYMAGANIA:
-znajomość języka angielskiego mile widziana
-chęc do pracy na dluzszy okres czasu
-motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

OFERUJEMY:
-Możliwosc pracy do 12h dziennie
-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkanie
-Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
-Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
-Darmowy dojazd do pracy
-Dodatki urlopowe i wakacyjne

Jestes zainteresowany/ zainteresowana ??? DZWON Sandra +48517493205 badz wyslij CV lub wiadomosc na s.sadowska@jupiterpolska.pl

Informations complémentaires

Start Date asap
Company Jupiter Polska