SZKLARNIA z papryką Holandia Steenbergen 570901414 Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Wevelgem   9 vues

  • szklarnia-z-papryka-holandia-steenbergen-570901414-big-0
Localité: Wevelgem
Salaire: -- €

Jeśli szukasz pracy wHolandii świetnie trafiłeś!
Obecnieposzukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIKszklarni

Główne lokacje szklarni: Terneuzen,Steenbergen, Westland

Zakres obowiązków:

- ścinka papryki

- sortownia/pakownia papryki

-wiązanie pędów
Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzoneobowiązki

- pracodawca nie wymagadoświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy (możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny/bonusy

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie nawarunkach holenderskich
Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd dopracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznegokoordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:

Kamila: +48 570 901 414

Szukasz innej oferty ? Zadzwońdo:

Dominika:+48 570 901 033

lub wyślij sms z dopiskiemPAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ