Świąteczna akcja – praca na 5 tygodni w Holandii ! Professional

il y a 4 jours Jobs Offers Seraing   22 vues

  • swiateczna-akcja-praca-na-5-tygodni-w-holandii-big-0
Localité: Seraing
Salaire: -- €

Wyjazd już 4 grudnia 2022

Pracując 5 tygodni otrzymujesz BONUS 250 €

Różnorodne stanowiska pracy ( pakowanie, produkcja, magazyn )

Miejsce pracy: Rotterdam

Wymagania:

·        - prawo jazdy

·        - język angielski i uprawnienia na wózkiwidłowe i EPT - wymagane w pracach        magazynowych

·         -sprawnytelefon dotykowy

Zakres obowiązków:

·        - pakowanie , sortowanie , pielęgnacjasadzonek/kwiatów

·        - pakowanie mięsa, wędlin  i mrożonek

·        - zbieranie zamówień , składanie wózków

·        - PRODUKCJA ( pakowanie, sortowanie owocówiwarzyw)

·        - MAGAZYNY ( sortowanie, przepakowanieodzieży, piwa, elektroniki )

Pracodawca oferuje:

·        - Wypłaty w systemie tygodniowym , pierwsza po2 tygodniach

·        - zakwaterowanie w domkach , hotelach imieszkaniach

·        - Internet w każdym pokoju

·        - transport do pracy

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

              +48 570 670 866

Urszula+48 733 353 548

 Izabela +48 570 901 913 dostępnaod 8:00 do 16:00

Kamila +48 570 901 414 dostępnaod 8:00 do 16:00

Dominika +48 570 901 033 dostępnaod 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stroniewww.klaverteam.com

Klaver ( KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.