Stylistka paznokci- manikiurzystka- praca w Warszawie od zaraz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   48 vues

  • stylistka-paznokci-manikiurzystka-praca-w-warszawie-od-zaraz-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- € Négociable

Stanowisko: stylistka paznokci- manikiurzystka

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

WYMAGANIA:

§  Doświadczenie w zawodzie minimum rok

§  specjalista w branży paznokciowej,manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl

§  osoba sympatyczna, odpowiedzialna,pracowita i doświadczona w pracy z klientem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

§  manicure, pedicure, hybryda, żel,akryl

§  przedłużanie paznokci

§  dezynfekcja i utrzymywanie czystości wsalonie

§  mile widziana umiejętność wykonywaniahenny, laminacji brwi i rzęs

OFERUJEMY:

§  stale zatrudnienie i pełen zakres godzin

§  możliwość pracy w  nadgodzinach

Pomożemy Ci w organizacji transportuz każdego miejsca w Polsce.

 + 48 570 670 866

Dominika  +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Kamila  +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Zapraszam również dokontaktu na Skype, WhatsApp !!

Jesteśmy dostępni od poniedziałkudo piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul.Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.