Storczyki- praca w Holandii od zaraz Private

il y a 4 mois Jobs Offers Brussels   70 vues

  • storczyki-praca-w-holandii-od-zaraz-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz legalnie pracowaćza granicą?

Koniecznie zadzwoń do nas!

Stanowisko: produkcja, szklarnia
Miejsce pracy:
Holandia, okolice Hagi

Pracodawca oferuje:

- zakwaterowanie

- cotygodniowe wypłaty

- extra płatne nadgodziny i weekendy

- ubezpieczenie

- darmowy transport do pracy

Zakres obowiązków:

- orchidee: patyczkowanie /sztokowanie, pakowanie/sadzenie

- mini ogórki: zrywanie/ pakowanie

- pakowanie kwiatów doniczkowych

- chryzantemy: plauzowanie ( redukcja kwiatostanu)/zrywanie/pakowanie

- rośliny tropikalne: sadzenie/pakowanie/wysyłka

- drobne kwiaty doniczkowe: pakowanie/ sadzenie/wysyłka

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, chęć oraz motywacja do pracy.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Mile widziane prawo jazdy.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń, a odpowiemy na  wszystkie pytania.

Pomożemy załatwić wszystkie formalności związane z wyjazdem.

Dominika +48 570 901 033        job@klaverteam.com

Martyna +48 577 901 099         pracuj@klaverteam.com

Magda +48 577 901 944           rekrutacja@klaverteam.com

Możesz również wysłać sms o treści „kwiaty” –oddzwonimy

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver sp z o o