STOLARZ Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Beveren   60 vues

  • stolarz-big-0
Localité: Beveren
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Beveren

Termin rozpoczęcia pracy: do ustalenia
Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
- prace wykończeniowe w drewnie,
- wykonanie drewnianych konstrukcji ogrodowych na podstawie projektu (altany, tarasy, pergole),
- malowanie gotowych konstrukcji,
- obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi (wiertarki, piły itp)
  • Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 14,50 euro brutto/h
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Zapewniony środek transportu z zakwaterowania do pracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwieniu wszelkich formalności

Link do aplikacji ---> https://bit.ly/2Nzw40d

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EUROWORK