Stolarz aluminium (Belgia) Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hooglede   16 vues

2 400 €

  • stolarz-aluminium-belgia-big-0
Localité: Hooglede
Salaire: 2 400 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego zklientów w Belgii, firmy zajmującej się produkcją elementów architekturywykonanych z aluminium, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Stolarz aluminium(Belgia)

Zakres obowiązków:

·        Produkcja i montaz werand, zadaszeń, wiat,pawilonów ogrodowych wykonanych z profili aluminiowych

·        Mierzenie, docinanie, wiercenie, szlifowanie,frezowanie, skręcanie, itp.

·        Montaż konstrukcji a podstawie rusunkutechnicznego / planu

·        Montaz pokryć zadaszeń, elementów elewacji.

Wymagania:

·        Minimum 3 lata doświadczenia na podobnymstanowisku

·        Komunikatywnaznajomość języka angielskiego

·        Umiejętność łączenia elementów aluminiowych

·        Doświadczenie w obsłudze piły docinającejprofile oraz w pracy z innymi narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami

·        Własny środek transportu będzie dodatkowymatutem

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie– OD 15,50 EUR butto/h!!

·        Legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

·        Dodatekwakacyjny (15.38% rocznychzarobków brutto)

·        Premięroczną (8,33% rocznychzarobków brutto)

·        Dodatek rodzinny

·        Pozostałepremie i bonusy zgodnie zprzepisami obowiązującymi w Belgii

·        Załatwieniewszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

·        Stałą opiekępolskojęzycznych koordynatorów

·        Jednorazowyzwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR

·        Zakwaterowaniew pokoju jednoosobowym!!! Płatnetylko 72 EUR/tydzień

·        Zapewnionytransport do pracy (rodzajtransportu uzależniony od odległości z miejsca zamieszkania)

·        Pracę na dłuższy okres czasu

·        Ubranierobocze

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wjęzyku angielskim na adrese-mail:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażamdobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przezNEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesówrekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danychosobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych zprocesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danychosobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, atakże przenoszenia danych.

KRAZ18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.