Stanowisko ds. obsługi sprzątającej i recepcyjnej Professional

il y a 3 semaines Job Search Brussels   24 vues

  • img
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej w Brukseli

Rue Stevin 139, 1000 Bruksela

Tel.  +32 492 259 480

pilnie poszukuje pracownika

na stanowisko ds. obsługi sprzątającej i recepcyjnej

Wymagania niezbędne:

-           dyspozycyjność,

-           umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność i szybkość w działaniu,

-           umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

-           dobra kondycja fizyczna.

 Zakres obowiązków:

-           utrzymywanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach biurowych placówki,

-           pomoc w obsłudze recepcyjnej przyjęć i spotkań organizowanych w Stałym Przedstawicielstwie,

-           pomoc szefowi kuchni w przygotowaniach i podawaniu posiłków.

 Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku proszone są okontakt telefoniczny (+32 492 259 480) lub mailowy: katarzyna.tomaszewska2@msz.gov.ploraz przesłanie swojego CV.