Spawacz - praca w Niemczech Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Grimbergen   53 vues

42 200 €

  • spawacz-praca-w-niemczech-big-0
Localité: Grimbergen
Salaire: 42 200 €

Klaver- praca w Niemczech od zaraz-spawacz

Spawacz MIG, MAG,TIG- praca w Niemczech od zaraz

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Pracodawca oferuje:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy

·        zapewnione zakwaterowanie

 Zakres obowiązków:

·        zapoznanie się z elementami konstrukcji imateriałem

·        przygotowanie powierzchni do spawania

·        spawanie metodą MIG/MAG/ TIG - sprawdzeniejakości wykonanego spawu

Wymagania:

·        doświadczenie w zawodzie

·        umiejętność czytania rysunku technicznego

·        mile widziana znajomość językaniemieckiego

·        mile widziane prawo jazdy kat. B orazsamochód

·        mile widziane posiadanie tzw. książkispawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG,136 MAG) MIG, TIG

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Dominika tel: +48 570 901 033, zadzwońnapisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię!

Mail: job@klaverteam.com

Szukasz innej pracyzadzwoń:

Kamila + 48 570 901 414

Martin +48 577 901 944

Izabela +48 570 901 913

Pośrednictwo PracyKlaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie KRAZ 18450

 www.klaverteam.com

Informations complémentaires

Start Date 29-10-2021
Company Klaver sp zo o