Spawacz - praca w Niemczech, Belgii wysokie wynagrodzenie!! Private

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   33 vues

  • spawacz-praca-w-niemczech-belgii-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech lub Belgii.

Zakres obowiązków:

·        zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem

·        przygotowanie powierzchni do spawania

·        spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

·        spawanie półautomatem + elektroda i palnik

Wymagania:

·        wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

·        doświadczenie w zawodzie

·        komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·        mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

·        mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

·        atrakcyjna stawka godzinowa

·        kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

·        zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Dominika + 48 570 901 033

Martyna + 48 577 901 099

Kamila + 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.