Spawacz- praca w Belgii od zaraz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   39 vues

  • spawacz-praca-w-belgii-od-zaraz-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

 Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

• stała opieka polskiego koordynatora

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• dobre warunki pracy

• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

  1. • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  2. • przygotowanie powierzchni do spawania
  3. • spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

  • • doświadczenie w zawodzie
  • • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • • mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas !

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Start Date 20-07-2022
Company Klaver