Spawacz MIG/ MAG/ TIG - praca w Niemczech lub Belgii od zaraz Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Dendermonde   22 vues

  • spawacz-mig-mag-tig-praca-w-niemczech-lub-belgii-od-zaraz-big-0
Localité: Dendermonde
Salaire: -- €

Klaver team (KRAZ 18450) poszukuje pracowników.
Lokalizacja: Belgia, Holandia
Stanowisko:
- spawacz MIG/ MAG lub TIG
Oczekiwania:
§ doświadczenie zawodowe
§ znajomość języka angielskiego
§ mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:

§ umiejętność zespawania produktów zgodnie zrysunkiem technicznym

§ realizacja prototypowych produktów wewspółpracy z planistą pracy lub inżynierem

§ umiejętność czytania planów

§ spawanie metodą MIG/MAG – sprawdzenie jakościwykonanego spawania
Pracodawca oferuje:
§ atrakcyjne zarobki
§ długotrwałą pracę w stabilnej firmie,
§ możliwość pobierania zaliczki
§ zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
§ ubezpieczenie
§ pokoje jedno lub dwuosobowe z dostępem doInternetu
§ pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiuwszystkich formalności

Jeżeli zainteresowała Cię któraś oferta pracynie zwlekaj – ilość miejsc jest ograniczona!
Wyślij sms o treści :spawacz
Jesteśmy do Waszej dyspozycji odponiedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
Kamila
+48 570 901 414
Dominika+ 48 570 901 033
Izabela
+48 570 901 913

www.klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.