Spawacz MIG/MAG- praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie!! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Halle   23 vues

  • spawacz-migmag-praca-w-niemczech-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Szukasz pracy? Już niemusisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą wCzęstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·        zapoznaje się zelementami konstrukcji i materiałem

·        przygotowaniepowierzchni do spawania

·        spawanie metodąMIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

·        wymagane jestwykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

·        doświadczenie wzawodzie

·        mile widziana dobraznajomość języka niemieckiego

·        mile widzianeprawo jazdy kat. B oraz samochód

·        mile widzianeposiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniejjedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunkutechnicznego

Oferujemy:

·        atrakcyjna stawka godzinowa

·        kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel:+48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Magda