Spawacz Mig-Mag Belgia - stawka od 16,58 do 17,77 euro brutto/h! Atrakcyjne dodatki zmianowe, praca na warunkach belgijskich! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Geel   19 vues

  • spawacz-mig-mag-belgia-stawka-od-1658-do-1777-euro-bruttoh-atrakcyjne-dodatki-zmianowe-praca-na-warunkach-belgijskich-big-0
Localité: Geel
Salaire: -- €

Spawacz Mig-Mag Belgia - stawka od 16,58 do 17,77 euro brutto/h! Atrakcyjne dodatki zmianowe, praca na warunkach belgijskich!

aplikuj: https://bit.ly/3n4UgoI

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz Mig-Mag Belgia

Miejsce pracy: Geel lub Hasselt
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz|
Praca ma dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Praca w firmie produkującej duże zbiorniki ciśnieniowe (reaktory, kolumny) o średnicach od 5 do 10 mm i grubości od 50 do 145 mm. Końcowa waga naczynia do 900 ton. Pracownik odpowiedzialny jest za zgrzewanie doczołowe blach grubych (50-145mm) ze stali węglowej.
Praca w systemie 2-3 zmianowym.

Przykładowe obowiązki:
- Spawanie warstw graniowych szwów podłużnych i okrągłych (spoina czołowa) w dużych cylindrach, w tym podgrzewanie wstępne. Pozycja pozioma lub pionowa, czasem wszystkie możliwe.
- Wypełnianie implantu dyszy w dużych cylindrach i głowicach, w tym podgrzewanie.
- Szlifowanie między warstwami spoiny, szlifowanie wsteczne i żłobienie wsteczne, szlifowanie na płasko szwów.
- Wykonywanie spoin pachwinowych klipsów, siodełek itp. We wszystkich pozycjach.

Praca dla osób nie bojących się pracy na wysokościach.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających doświadczenie w spawaniu blach metodą Mig/Mag, w róznych pozycjach - pod testy UT/RT
Osób posiadających doświadczenie w pracy z suwnicą, wózkami widłowymi oraz podnośnikami
Posiadających prawo jazdy kategorii B
Mile widziane doświadczenie w spawaniu metodą SAW lub TIG (GTAW)

Kandydat musi podejść do wewnętrznego egzaminu kwalifikacyjnego (WPQ) w celu uzyskania kwalifikacji bezpośrednio od inżyniera spawalnika.

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 16.58€-17.66€ euro brutto/h (netto od około 490 do 610 euro tyg)
Pracę w trybie zmianowym - na 3 zmianach, możliwe dodatki: Zmiana ranna 6%, popołudniowa 14%, nocna 25%
Sporadyczne nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłek w wysokości 6 euro/dzień po przepracowaniu min. 6 miesięcy (1 euro tej kwoty pokrywane przez pracownika)

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork