Spawacz Mig – Mag – BEZ JĘZYKA! BEZ POŚREDNIKÓW! (BELGIA) Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Zedelgem   20 vues

3 400 €

  • spawacz-mig-mag-bez-jezyka-bez-posrednikow-belgia-big-0
Localité: Zedelgem
Salaire: 3 400 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Spawacz Mig – Mag – BEZ JĘZYKA! BEZ POŚREDNIKÓW! (BELGIA)

PRACA BEZPOŚREDNIO w firmie o zasięgu globalnym działającej wbranży automotive. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości częścigłównie do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do maszynrolniczych.  Praca polega na spawaniupółautomatem głównie stali.

Obowiązki:

- spawanie Mig-Mag

- praca w oparciu orysunek techniczny

- praca z różnymimateriałami

- wysoka jakośćpracy

Wymagania:

- NIEWYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO! Gotowość podjęcia nauki językaniderlandzkiego

- wykształceniekierunkowe

- przynajmniej 3-letniedoświadczenie w pracy na stanowisku spawacza (nie wymagamy ważnychcertyfikatów!!!)

- elastyczność, gotowośćdo pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

- umiejętnośćwykonywania elementów o najwyższej jakości

- znajomość rysunkutechnicznego

- refernecje

Oferujemy:

- BEZPOŚREDNIEZATRUDNIENIE w nowoczesnej firmie o światowym zasięgu

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – OD 20,00 EUR/hbrutto + 7,00 EUR dodatku za każdy przepracowany dzień!!!

- po opanowaniu znajomości języka niderlandzkiego (min. B1) możliwośćpracy na zmianach nocnych – dodatek za III zmianę wynosi 54,00 %!

- dodatek 40 EUR dziennie w pierwszym miesiącu zatrudnienia

- premia roczna do 1000 EUR brutto!

- ECO-bon wartości 250 EUR (raz w roku)

- dodatek wakacyjny (zgodnie zprzepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

- premię roczną (wwysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)

- dodatekrodzinny

- zorganizowaniewszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- organizacja zakwaterowania– w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacjez właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowychzawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacjioraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam takżezgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w krajui za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogężądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

 KRAZ 18051

Informations complémentaires

Start Date 11.10.2021
Company NEXT s.c.