Spawacz metodą MIG/MAG Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Helchteren   43 vues

15 €

  • spawacz-metoda-migmag-big-0
Localité: Helchteren
Prix: 15 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej, który zajmuje się produkcją kojców oraz podestów dla trzody chlewnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Spawacz metodą MIG/MAG

Opis stanowiska:

  • produkcja profili metalowych tj. krat, kojców, podestów
  • spawanie ich metodą MIG/MAG
  • praca na podstawie planów technicznych
  • dbanie o bezpieczne warunki pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • biegłość w spawaniu metodą MIG/MAG
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę od 15,00 euro brutto za godzinęnadgodziny płatne 22,50 euro brutto/h
  • dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • bonus pieniężny za polecenie Nam drugiej osoby!

Informations complémentaires

Company KS Service