Sous Chef (M/K) Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Beersel   32 vues

3 000 €

  • sous-chef-mk-big-0
Localité: Beersel
Salaire: 3 000 € Négociable

Miejsce pracy:

Dla naszego klienta w Belgii, w miejscowości Beerse,poszukujemy doświadczonego .Restauracja to przebudowana i odrestaurowanafarma, ale nie daj się zmylić, choć panuje tu rodzinna atmosfera pod względem scenerii,jak i biznesu, to menu jest nowoczesne i na wysokim poziomie.

Słowo od szafa kuchni:

Naszą misją jest zaskakiwanie naszych klientów świeżymi produktami każdego dnia oraz oryginalnym menu , które oferuje zarównoklasyczne, jak i innowacyjne dania poprzez unikatowe połączenie kuchni europejskiej ze światową.

Wymiar pracy:  pełny etat

Zakres obowiązków:

Jesteś prawą ręką naszego szefa kuchni. Jako część naszego zespołu kuchennego odpowiadasz za to aby wszystko w kuchni chodzilojak w zegarku. Podczas zmian dbasz o to, aby potrawy były przekazywane płynnie i prawidłowo.  Pod nieobecność szefa kuchnidbasz o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, a dania zostały przekazanew uzgodniony sposób. Zachwanie szacunku do i dla produktu, dania, współpracowników iklienta jest Twoim najwyższym priorytetem!

Nasze oczekiwania:

      Masz dobrą wiedzę i doświadczenie w i o zawodzie

      Masz duże poczucie odpowiedzialności i odpowiednią dyscyplinę pracy

      Masz dobrą znajomość przepisów i wymogów higieny pracy

      Jesteś mocny w  organizacyji wykonywania zadań i utrzymaniakuchni

      Masz dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

      Umowę na pełen etat z perspektywą umowy na czas nieokreślony w szybkim czasie

      Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z doświadczeniem i dodatki do wynagrodzenia w formie czekówdo wykorzystania na różne uslugii w Belgii (wyżywienie, pralnia itp) Stawka zaczyna sie od 17, 61 euro do nawet 19,00 euro za godzine.

      Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach blisko pracy, jezeli jest potrzebne.

      Przyjemna atmosfera pracy z najlepszym zespołem iwyjatkowym pracodawcą, który potrafi docenić wkład pracy i który pozwala Ci się dalej rozwijać.

Szczegóły kontaktu:

Wyślij swoje CV na adres: work@tradiro.nl z dopiskiem Sous Chef lub zadzwoń od razu po więcej informacji pod: 0031-682-09-91-57

Informations complémentaires

Start Date 01-07-2022
Company Tradiro UZB