Sortowanie owoców i warzyw bez doświadczenia w Holandii !!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Wetteren   23 vues

  • sortowanie-owocow-i-warzyw-bez-doswiadczenia-w-holandii-big-0
Localité: Wetteren
Salaire: -- €

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalniepracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Poszukujemy osób do pracy naprodukcji.

Mile widziane kobiety !!

Zakres obowiązków:

- pakowanie owoców i warzyw

- sortownie owoców i warzyw

- praca przy taśmie

- inne prace zalecane przez pracodawcę

Pracodawca oferuje:

- legalne zatrudnienie nawarunkach holenderskich

- wysoką stawkę godzinową

- cotygodniowe wypłatyprzelewane na konto

- zakwaterowanie z dostępem doInternetu

- ubezpieczenie zdrowotne

- pracę na dłuższy czas

- opiekę polskiegokoordynatora w miejscu pracy

- dojazd do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię taoferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniuwyjazdu do Holandii

Kamila: tel:  +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: tel:  +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy KLAVER ( KRAZ 18450 )   WWW.KLAVERTEAM.COM

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o