Sortowanie owoców i warzyw bez doświadczenia praca w Holandii- Westland Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Tubize   28 vues

  • sortowanie-owocow-i-warzyw-bez-doswiadczenia-praca-w-holandii-westland-big-0
Localité: Tubize
Salaire: -- €

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalniepracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Poszukujemy osób do pracy na produkcji.  Mile widziane kobiety i pary !

Zakres obowiązków:

- pakowanie owoców i warzyw

- sortownie owocówegzotycznych i warzyw

- praca przy taśmiepredykcyjnej

- układanie kartonów napaletach

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

 Pracodawca oferuje:

- legalne zatrudnienie nawarunkach holenderskich

- atrakcyjna stawkę godzinową

- co czwartek wypłatyprzelewane na osobisty rachunek bankowy

- zakwaterowanie z darmowymdostępem do Internetu

- ubezpieczenie zdrowotne

- pracę na dłuższy czas

- dojazd do/z pracy

Jeżeli zainteresowała Cię taoferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniuwyjazdu do Holandii

Kamila:

tel:  +48 570 901 414

mail: work@klaverteam.com

Oliwia:

tel:  +48 570 901 913

mail: praca@klaverteam.com

Dominika:

tel:  +48 570 901 033

mail: job@klaverteam.com

 Klaver Sp. z o.o.,ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ